Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj van a vérzésemmel?

Baj van a vérzésemmel?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, egyre idegesebb vagyok, hogy mi lehet a baj... Nemrég lefeküdtem egy fiúval(gumi nélkül, gyógyszert szedek), másnap volt egy kis vérzésem, mondom jól van, biztos nincs semmi baj. Nemsoká rá pár napra meg is jött, így megnyugtatott, hogy nem vagyok terhes sem(egy napot késett azért), viszont olyan 2 napja elmúlt ugye, de ma arra keltem, hogy ilyen rózsaszínes-pirosas váladékom volt, mintha újra meg akarna jönni. Szóval nem tudom tényleg, aggódok, már ez, hogy másnap kicsit véreztem megijesztett, most meg ez, hogy menstruáció után újra elkezdi. Orvoshoz szeretnék elmenni, de várok már pár napot, hogy mi lesz. Volt már valakinek hasonló, tudna mesélni kérlek?
2017. dec. 17. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a fogamzásgátlót?
2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két éve, most gondolkozok, hogy mi van ha gyenge már és váltanom kéne erősebbre, azért van ez?
2017. dec. 17. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A maszatolás csak a 7 napos gyógyszermentes szünetben volt? Vagy azóta is tart? Ha azóta sem hagyta abba, beszélj nőgyógyásszal. Ha abbahagyta, ne menj dokihoz, csak ha legközelebb is előfordul ilyen.
2017. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!