Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használta vagy használja...

Használta vagy használja valaki a Pharmatex hüvelytablettát? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendszeres mensi mellet,naptár módszerrel,és esetleg megszakításos együttléttel kiegészítve,olyannak aki nem esik teherbe rögtön mikor a pasi csak ránéz, nagyon jó módszer lenne,csak rohadtul csíp.....

A kúp formátum valamivel jobb.:))

Házasságban ajánlanám,ahol nem eget-rengető balszerencse,ha mégis besikerül a baba.

2010. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már kipróbáltam. A barátom tökre örült, hogy megszabadulhat a gumitól de hiába nem szereti az óvszert, nem veszek többet ilyen tablettát. Elég rossz volt mert meg kellett várni míg felolvad, aztán miután megolvadt bennem elkezdett kifolyni. Tény, hogy nem lettem terhes de elég hangulatromboló volt. (legalábbis nekem)
2010. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ez a tabletta úgy hat, hogy a maró érzés miatt elmegy a kedvünk a szextől....garantáltan nem lesz baba! Mindkettőnket csípett, úgyhogy nem nekünk találták ki! :(
2010. jún. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tényleg csíp meg mar?
2010. jún. 9. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Nekünk nem csípett és nem is mart.

Szaga se nagyon volt. Ezt a kis kellemetlenséget kéne vhogy kiküszöbölni (kifolyik egy kicsit) és akkor nem is lenne vele semmi gond.

Hatásosnak hatásos az tény, csak be kell tartani a használati utasítást! :)

2010. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom.
2010. jún. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!