Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Fekete Zoltan (Győr)...

Dr. Fekete Zoltan (Győr) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyszer hallgattam tőle egy előadást, szimpatikus is colt,és most aktuális lenne egy vizsgálat... tudja esetleg valaki hogy magánba mennyiért rendel és nagyjából mennyi az előjegyzési ideje? Vagy a kórházban mikor elérhető? Emellett érdekelnének személyes tapasztalatok, tinikkel hogy bánik? Esetleg lányomat is vinném majd hozzá!Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!;)

2017. dec. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A dr. Úrat nem ismerem sajnos.De olyan 10-12.000 ft szokott lenni magánba a rendelés általában Győrben.


Hány éves a lányod?Szűz még?

Ha még szűz és nincs semmi problémája akkor 18-22 éves koráig is várhat a vizsgálattal.



Tiniknek Dr. Csenge Titanillát ajánlanám,Petzbe rendel,mint nőgyógyász és a tiniambulancián is.Róla csupa jót hallottam.



A lányodat mindenképpen kérdezd meg hogy ő kihez, nőhöz vagy férfi orvoshoz menni inkább,ki előtt kevésbé kellemetlen neki levetkőzni.Ez egy elég intim vizsgálat így a lányodat tartsd szem előtt.Ha szégyenlősebb akkor jobb ha női orvos keresel neki.Ő mit szeretne az a fontos és ha szűz akkor menjenk ha arra felkészült,nem szülői kényszer miatt.Meg mond el neki hogyan vizsgálnak meg,szűzeket többféleképpen is lehet.És beszéld majd át vele,hogy mit szeretne egyedül bemenni az orvoshoz netán,mert ha nem privát rendelésre mész akkor lehet ott nincs is elkülönített vizsgálóágy és azért nagyon intim vizsgálat senki sem szeretné ha ott vizsgálat alatt más látná az orvoson kívül,vagy anyuka előtt levetkőzni netán.


Mindent beszélj meg vele. Nem biztos neki az az orvos a megfelelő aki neked.Ha van lehetőség választani,ma meg már van,akkor aki a lányodnak megfelel és amikor ő is úgy gondolja hogy oké menjünk akkor vidd csak el.



Remélem szerencsével jársz.

2017. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Lányom 16 éves és nem szűz már, ilyen témákról szerencsére lehet vele beszélni, többször is kért már tőlem segítséget, csak az előző doki neki nem jött be, ezért kerestünk mást, azt mondta, a Fekete dokihoz szivesen menne, ezért gondoltam rákérdezek, van e valakinek esetleg tapasztalata vele.
2017. dec. 22. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá járok és nem cserélném másra! Nagyon kedves,segítőkész,humoros,közvetlen és alapos! Az sztk-ban péntekenként rendel,én magánban járok hozzá,12.000 a citológia.Az előjegyzési ideje 2-3 hét.
2017. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az szupi,hogy akkor a lányodat megkérdezted és meg tudtátok beszélni.


Picit kár,hogy ilyen korán kezdte a lányod is,szomorú ehhez van már eszük,miközben meg ahogy hallom minden az anyukkal csináltatnak meg,lusták hogy a szendvicsüket,teájukat megcsinálják reggelente vagy takarítsák az egész házat,mi ezt általános iskolás fejjel megcsináltunk simán és még se szegényeztek le minket,vagy tömtek pénzzel,hogy plázázzunk ,meg mekikbe járjunk és még az se biztos hogy 16-ot betöltötte e már az elsőnél.Bocs,megsérteni nem akartalak,ezért nem is fűzők ehhez mást,mert képesek lennének emiatt letiltani netán.

2017. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sértődöm meg, én sem örültem neki amikor elmonda, de legalább elmondta. Fontosnak tartom az őszinteségét, és értékelem, míg szerintem sok szülő nincs is tisztába a lánya dolgaival, mint ahogy az enyémsem volt anno tisztában az enyéimmel, amit kicsit bánok azóta. Viszont a többi, hogy velem csináltat mindent nem érvényes rá, megcsinálja magának, kénytelen, mert én nem fogom helytte:) Meg kell tanulnia gondoskodni magáról.
2017. dec. 27. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Legalább ebben te egy nagyon jó fej anya vagy,aki nem kényezteti el a gyereket,mert ez most valahogyan igen nagy divat és szerintem nem is tesz jót azzal a gyereknek a szülő,hogy a gyerek azt szokja meg mindig van aki elintéz helyette mindent,van akit le tud húzni anyagilag,érzelmileg stb



Szerintem nagyon jól teszed,hogy önállóságra neveled,hogy vannak kötelezettségei.Le a kalappal előtted már csak ezért is.

2018. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!