Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarabb jött meg, mint ahogy...

Hamarabb jött meg, mint ahogy szokott. Nem görcsölök erősebben. De gyenge vagyok. Mitől lehet? Késni szokott, ilyen nem volt még.

Figyelt kérdés
Hívtam a nődokim. Szabin van. 27.-én lesz újra mondta uh.ot nèzni kellene majd.Összefüghet hogy az előző menstruáció meg épp hogy kevesebb volt.
2017. dec. 20. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve, hogy mindig pontosan kell megjönnie. Előfordulhat előbb vagy később is, de ha már többször is előfordul ez, akkor menj el dokihoz.
2017. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincsen. Nem vagy gép, nem lehet mindig napra pontos, sem ugyanolyan, mint előtte.
2017. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
10nappal hamarabb jelentkezett, igazatok lehet,próbálok megnyugodni. Akkor ez természetes. Köszönöm nektek.
2017. dec. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!