Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok 13 éves...

15 éves lány vagyok 13 éves koromban kezdett el nőni a mellem és ugye akkor fájt de már egy jó ideje nem nőt mostanában viszont fáj?

Figyelt kérdés
kezdett el nőni a mellem és ugye akkor fájt de már egy jó ideje nem nőt mostanában viszont fáj és a mellbimbóm vörös mi bajom lehet?

2017. dec. 23. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hm lehet, hogy valamilyen gyulladasban van (ne ijedj meg, ez nem problema, meg lehet oldani), de en ezek alapjan megmutatnam a haziorvosnak.. tudom, cikinek erzed, vagy a vedononek.. vagy nem tudom, anyudnak nem tudod? Ezt most vegyuk ki a cikiseg kerdese alol, mert ez egeszsegugyi kerdes, ne eld fajdalommal az eleted! Nyugi egy felnott embernek ez nem olyan erdekes tema, mint most neked, ugyhogy ne legy szegyenlos szerintem es mondd el anyudnak, vagy a suli vedononek.
2017. dec. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális amíg nem szivárog a bimbókból színes folyadèk.Elkèpzelhető hogy csak irritálja valamilyen ruhaneműd őket.

Húszonpár èves korodig nőhetnek.

Most hogy nèznek ki?

2017. dec. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha 3 napnál tovább tart mindenképp mutasd meg egy orvosnak. ha nagyon szégyenlős vagy keress egy hölgy orvost, de ne hagyd rá.
2018. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!