Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok,65 kg,165 cm....

13 éves vagyok,65 kg,165 cm. Idomokban fejlett vagyok ( többi lent) Ducinak számítok? Ha igen, akkor nyárra egy jó és hatékony fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés

mellméret az 95D (van mikor dupla D-s kosarú kell) , kerek fenék , vastag combok, picit husi vádli...

A saját véleményekre kíváncsi vagyok, előre is köszönöm



2017. dec. 23. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, duci vagy. Hogy mennyire, az attól függ, milyen a testfelépítésed. Fogyásra legjobb a kalóriaszámlálás, de azt 13 évesen nem biztos, hogy tudod csinálni. Próbáld csökkenteni az édességek, a szénsavas üditők, a csipszek mennyiségét. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt!
2017. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ducinak számítasz. Nem nagyon értek ehhez, de én annak a híve vagyok, hogy egyél rendesen (nem teletömni magad, sok változatos étel, nasinak gyümölcsöt stb) és sportolj rendszeresen.
2017. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem számítasz ducinak.


BMI szerint is normálisnak számítasz, pedig csak magasságot és súlyt adtam meg, 95D mellekkel nem is számolt a kalkulátor...


Csak sok csaj itt anorexiás, sok kisfiú sincs nagyon képben, meg ilyenek válaszolnak gyakran.

2017. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát, várom még a tanácsokat😊
2017. dec. 23. 14:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos lehetsz, én kedvelem a duci lányokat
2017. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló:


Nem szoktam nassolni, csak nagyon ritkán , de akkor is a puffasztott rizskorong

Inni csak víz és néha zöldtea

2017. dec. 23. 14:34
 7/13 anonim válasza:
Hidd el, még fogsz nőni. Nem baj, ha picit duci vagy. De ha neked ez így nem tetszik, akkor heti 4-5 nap edzzél. Semmiképpen ne fogyókúrázz, mert még fejlődésben lévő szervezet vagy, és a fogyókúra teljesen felboríthatja a hormonháztartásodat. Szóval ha esetleg le szeretnél fogyni, akkor inkább sportolj és egyél sok-sok gyümölcsöt, zöldséget.
2017. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Igen kicsit duci vagy,mert gondolj bele csak 7. osztályos vagy,még más a csontozatod és már annyit nyomsz mint egy 30-35 éves nő,én 20 évesen voltam 50 kg.Meg gondolj bele középiskolás kor után a nők is sokszor mire 30-40 évesek lesznek még 15-20 kg-os is hízhatnak akár.



Ezért nem olyan jó ha túl nőies egy 13-16 éves mert simán idővel még ők is hízni fognak és ducik lehetnek mire 28-35 évesek lesznek,pedig ők is még csak fiatal nők....

2017. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta 3kg-t sikerült "ledobni" 😁
2018. jan. 6. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!De csak óvatosan,ne hogy túlzásokba ess,meg ne hogy éheztesd magad az nem jó,a rendszeres táplálkozás fontos.


A 3 kg az nagyon szép eredmény ám,van akiknek több hónap kell hozzá.Csak így tovább,de csak okosan.

2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!