Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombaölő krém jót fog tenni...

Gombaölő krém jót fog tenni ha nagyon viszket odalent amióta kinyaltak?

Figyelt kérdés
volt egy egy éjszakás kalandom, ahol a partnerem kinyalt, d azóta nagyon viszket. Condomot használtunk. Az hozzá tartozik hogy a partneremnek büdi volt a szája, kicsit sajtszagú.

2017. dec. 23. 21:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne használd feleslegesen,azzal csak ártasz, inkább menj el dokihoz,de nem hiszem,hogy az.
2017. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem,miért kellett jelenteni?

Próbáld meg a Canestent.

2017. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szexelsz olyannal,akinek büdös a szája, én nem engedtem volna a puncim közelébe..:"D


Amúgy nem biztos,hogy gomba, tényleg érdmes nődokihoz menni, vagy vegyél egy gyorstesztet,ami kimutatja ha gombás/bakteriális fertőzésed van(bár drága, én már inkább orvoshoz mennék)

Amúgy gombánál van még kipirosodás, folyás stb, ha simán viszketsz az kidörzsöléstől vagy a gumitól is lehet(pl olyan volt a bevonata,amit nem bírsz)

2017. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jéééézusom...a büdösszájú pasi soha nem mosott fogat, annak rohadt minden a szájában. Az is lehet, hogy előtted mást nyalt ki, aztán azt(is) érezted, és egyben átadott valami ajándékot.


Fertőtlenítőkkel (is)tisztálkodj alaposan, akár naponta többszöri zuhany, vagy ha van, használd a bidét. Aztán ha szerdáig nem múlik, akkor bizony bőr, vagy nőgyógyász..

Én megpróbálnék mindent, még a fürdést is, nemcsak a gombaölőt..


pasiként könyörgöm, előbb szagolj..nekem már el is ment a kedvem tőled.

2017. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bórkostolón voltunk, és finom sajtokat adtak hozzá. Igényes emberek vagyunk, nem a higiéniával volt a baj..
2017. dec. 23. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Bór? :o Te szegény...
2017. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj intim mosakodót, ha nem gomba felesleges a canesten, én a hekyedbe mennék a nőgyógyászati ügyeletre...
2017. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bevágott egy pálpusztait, aztán rácuppant a mókusra?

Pfejj de prasnyák vagytok

2020. jan. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!