Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell a nőknek szilikon...

Miért kell a nőknek szilikon mell?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Önképzavar, bizonytalanság.
2017. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Vagy valamilyen baleset miatti összeroncsolódás miatt. :(
2017. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A nők elsősorban magukkal szeretnének elégedettek lenni. A szilikon mell lehet millió okból de a lényeg az, hogy a meglévővel nem elégedettek. :-)
2017. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Megsúgom, hogy sok nő a férfiak miatt csinálja, mert nem egyszer hallottam egy nőtől, hogy a férje szerette volna.. de egyébként a kis mell sokszor önbizalomhiányhoz vezet, van akinek nem is áll jól, mert teltebb, de a mellei mégis kicsik. Valaki nem a méret, hanem a forma miatt szeretné, van akinek pedig mellrák, vagy baleset miatt le kell vágni, és szeretné nőnek érezni magát. A mell fontos része egy nőnek, ha a kedves kérdező férfi, soha nem fogja megérteni.
2017. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Általában mert ez tetszik nekik.
2017. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Társadalmi betegség sajnos. Mindenhol szinte ez megy hogy a nagyobb jobb és a szebb, sokan valószínűleg emiatt teszik.
2017. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha valakinek attól nő meg az önbizalma, hogy két műanyag zsákot varrat a testébe, annak inkább pszichiáter kéne, nem plasztikai sebész.
2017. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van akinek egyáltalán nincs melle.És ahogy előttem is írták a mell fontos része egy nőnek.Szóval van aki azért csináltatja meg,hogy legyen melle és egy kisebb mérettel is megelékszik.
2017. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom milyen fontos a mell és az elvesztése is. De miért kell 24 éves lányoknak is szilikon mell?
2017. dec. 26. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár előtte utána fotót, kérdező. Akik huszon eleje évesen megcsináltatják, a legtöbbjuk azért mert ebben a korban már ki kellett volna fejlődni a mellnek és ha kb csak bimbó emelkedik ki, semmi mell csak férfi szerű mellkas, akkor szerintem érthető.
2018. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!