Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj az alhasam? 16L

Miért fáj az alhasam? 16L

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött este 18:30 körül hogy nagyon fajt az alhasam de nagyon és lementem wc re és azt hittem hogy meghalok annyira fajt és nem tudok wczni már csütörtök óta tegnap egy nagyon kevés volt este de még kellett volna de nem jött

Este is 23:30kor lefeküdtem aludni és amikor megfordultam éreztem hogy nagyon fáj meg most is ha mozgok ez mi?

Régebben is volt ilyen problémám főleg nyáron meg most karácsony is van meg persze már hónapok óta nem járok edzésre meg nem is eszek egészségesen de reggelente hétköznap eszek egy bögre gyümölcsöt leginkább narancsot vagy hurmát vagy kivi málna stb

Valami ötlet?:(

Őszintén nagyon felek



2017. dec. 26. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Menstruáció?
2017. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És miért nem anyádnak szólsz? Mai tizenévesek...

Hashajtóról hallottál már? Meg persze nem is csak a szorulástól lehet, hanem nőgyógyászati okai is lehetnek.

2017. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csütörtök óta nem volt székleted, akkor attól lehetnek erős hasi görcsök, valamit sürgősen tenni kellene. Glicerin kúp, vagy beöntés segíthet. Kérjetek valakitől kúpot ha nektek nincs.
2017. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meg fog jönni a menstruációd.

Illetve az sem kizárt, hogy székrekedésed van.

Vegyél be fájdalomcsillapítót, a gyomrod terhelése helyett inkább táplálkozz egészségesen, diétázz kicsit és ha nem javulsz, akkor holnap menj el orvoshoz.

2017. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak január 10 után fog megjönni

És itthon már mindenki tudja hogy nincs szeklet lol

Anya valami levolac vagy mit adott

Reggel ittam egy keverős kávet(nyáron minden nap ittam szinte és minden reggel volt tőle szekletem) meg most egy kapucsínót

Majd kiderül mi lesz ebből ://

2017. dec. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!