Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkepesztoen fajnak a melleim...

Elkepesztoen fajnak a melleim mitol lehet? 15/L tobbi lent!

Figyelt kérdés
3-4 napja elkezdtek fajni a melleim mindketto .. volt mar h fajt de nem ennyire ejszaka alig birtam aludni .. meg egy sportmelltarto polo felvetele is faj.. arrol nem is beszelve h mennyire faj ha meg akarom oket fogni.. 15 eves letemre nem hinnem h nagy melleim vannak.. 75/A 75/B - s melltartokat hordok.. figyeltem is hatha azert fajnak ennyire mert nonek de szemmel nem lathato valtozas.. szoltam mar edesanyamnak o annyit mondott vagy azert mert no vagy mert meg fog jonni.. (sosem fajt mensi elott) mitol lehet mit lehet vele tenni? Priviket is elfogadok:) koszonom a valaszokat
2017. dec. 27. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert éppen a ciklusod azon szakaszában vagy, amikor is előfordul.

Pl. peteérés idején, vagy menzeszt megelőzően.

Nálam pont peteérés környéke, felnőtt nő vagyok, 20 éve menstruálok, nálam is ez van most. 3 napja annyira fájnak, hogy majd leszakadnak. De ez nálam mindig így van. Hol jobban fáj, hol kevésbé, van hogy csak akkor fájnak, mikor peteérés van, vagy hogy csak akkor, amikor meg kell jönnie, vagy amikor épp megjött. Változó. Illetve te még fejlődő szervezet vagy, fejlődnek a melleid is, szóval nem kell aggódni, ez természetes.

2017. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nyomelem kell és egyéb hasznos kiegészítő . Sok méz nyers termések , banán , sok víz tea , tőzegáfonya kivonat . A sejtek fejlődnek és cserélődnek ezért a táplálás kell . Nem fájdalom csillapító kell hanem építő regeneráló és sok folyadék .
2017. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hormonok ebben a hónapban jobban dolgoznak ezért van. Éjjelre beborogathatod, és veszel rá egy szűk trikót. Mást nem tudsz csinálni. Nem minden hónapban lesz így.
2017. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!