Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felmegy a hüvelyembe egy 5...

Ha felmegy a hüvelyembe egy 5 cm hosszú pálca ( e. ü. tesztre alkalmas) akkor valószínű, hogy már nincs meg a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Egy partnerrel voltam 4 alkalommal,de sosem éreztem,hogy átszakadt volna. Mivel ő hamar elment a csúcsra az előjáték miatt,így nem volt alkalom arra,hogy teljesen behatoljon...

Legalábbis nem tudom megítélni.


18 l


2017. dec. 28. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Hú,de jókat szexelhettetek..:)

A szűzhártyán eleve van lyuk,ahol a menstruációs vér távozik és csak pár centire van a hüvelytől.

Tehát,az,hogy 5centire is fel tudsz nyúlni,az semmit nem bizonyít.

Nem mindenkinek fájdalmas a szűzhártya repedése,pl.én meg sem éreztem.

2017. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy nem érezted, mert férfi vagy
2017. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

18 évesen ilyen kérdést kiírni a saját testedről.....na mindegy

Tényleg...az milyen már, hogy olyan gyorsan elsül, hogy egyszer se bírja betenni rendesen? Mondd hogy csak trollkodsz, ilyen nincs. Vagy ha igen akkor menjen el pszichológushoz vagy valahova ahol ezen segítenek mert nem normális. Lehet hogy volt a családjában egy pörköltszaftos bajszú nagybácsi a családjában aki fogdosta és az ölébe ültette, ezért van ilyen problémája

2017. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es XD LOL
2017. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha használtál már tampont, akkor már nincs meg a szűzhártyád.
2017. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!