Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a havim. Vajon terhes...

Késik a havim. Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Nőgyógyásznál még nem jártam, még a gondolattól is tartózkodom. Állandóan késik a menzeszem, sose jön meg pontosan. Egyszer volt hogy kéthónapig nem jött meg. Most együtt voltunk a barátommal és nem jött meg már másfél hónapja. Csináltam pár napja terhességi tesztet. Azt mutatta hogy nem vagyok terhes. Mennyire csalnak ezek a tesztek? Szerintetek az időjárás miatt késhet?? Leginkább csajok válaszait várom. Előre is köszi.
2010. jún. 3. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ez teljesen normális valószínűleg még nem állt be pontososan.Ne aggódj!
2010. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem vagy terhes, már kimutatta volna bármelyik teszt. Az viszont nem normális, hogy még mindig nem állt be rendesen. Most minden hónapban idegeskedni fogsz, hogy terhes vagy-e? El kell menni nőgyógyászhoz, akkor ha nem szeresz oda járni, senki sem szeret. Ha később majd babát szeretnél, nem biztos, hogy sikerülni fog, ha ennyire össze-visssza jön meg.
2010. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De ha mindig késik, és csináltattál tesztet is, akkor miért aggódsz? Amúgy ha szexuális életet élsz, érdemes nőgyógyászhoz járni, meg amúgy is, szűrésre.

Jó lenne fogamzásgátlót íratni.

2010. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
óvszer!!
2010. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!