Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyorsítható fel a...

Hogyan gyorsítható fel a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szilveszterre azt terveztük, hogy felejthetetlenné tesszük az estét, de nem biztos, hogy elmúlik a barátnőm menstruációja. Fel lehet ezt valahogy gyorsítani, hogy tudjunk mókázni? :)

2017. dec. 29. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Vérzés alatt is lehet szexelni.
2017. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, de így nem szeretnénk :)
2017. dec. 29. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet. Ha lehetne, mindenki azt tenné.
2017. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet.
2017. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
:D Mii? Ilyet még nem hallottam... Hogy gondoltad, kivérezteted mint valami csirkét?
2017. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

"Vérzés alatt is lehet szexelni."


Nem érdemes megpróbálni, mert gondolom a barátnőd nem úgy akarja kezdeni az újév első pár napját, hogy viszket és fáj neki, mert elkapott valami fertőzést. Én egyszer próbáltam ki a párommal, soha többet nem leszek mohó és türelmetlen, bakteriális fertőzésem lett. Csak akkor csináljátok, ha már teljesen elmúlt. Más módja is van az ünneplésnek, majd szexeltek, ha már nem menstruál, ki lehet bírni.

2017. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem hagyjátok, vagy óvszer mindenképpen, mert nem hiszem hogy sok kedved lesz elvinni a barátnődet nőgyógyászhoz valami fertőzés miatt. Amúgy 4-5-6. napon nem olyan erős a vérzés, nekem van olyan napszak amikor nem is vérzek, ha sikerül kifogni egy ilyet akkor nem lesztek tiszta véresek, de nem egészséges
2017. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

36 éves vagyok, szexeltem már megszámlálhatatlanul sokszor vérzés alatt is, nem kell ettől félni :)

Mivel addigra a vége felé fog járni, nem fog ömleni belőle. Ha nem akartok piszkolni, tegyetek egy törölközőt az ágyneműre.

Vagy eleve ha a zuhany alatt szeretkeztek még praktikusabb :)

2017. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyomjàtok ezerrel 😂😂
2017. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye sokan mondják, hogyha "elsavasítjuk" a szervezetet, azaz sok citromot eszel/iszol, azzal ki lehet tolni egy ideig. Nekem egyszer ehhez hasonló problémám volt, de megjött, nem tudtam mit csinálni, elkezdtem citromot enni és sok citromos vizet inni, 6 órán belül megszűnt a menstruációm arra a hónapra. Tudom nem egészséges, de nem volt választásom
2017. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!