Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szedek hajnövesztő kapszulá...

Süveges Roberta kérdése:

Ha szedek hajnövesztő kapszulát, az hatástalanítja a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szedem a missee tablettát, de eddig nem volt panasz. Elkezdtem szedni egy hajnövesztő kapszulát és félek, hogy hatástalaníthatja. Természetes gyógynövények és nagyon sok vitamin található benne. Már szedem kb 7 napja és félek. Nem egy időbe veszem be őket. Az egyiket reggel a másikat este. Kérem aki ért hozzá az segítsen! :(

2017. dec. 31. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy tartalmaz orbáncfüvet.Nem mindegyik gyógynövény van hatással a fogamzásgátlóra.
2017. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az orvostól, vagy a gyógyszerésztől kellett volna megkérdezned.

Viszont nyugi, hiába szedsz hajnövesztő kapszulát, valószínűleg semmit nem fog érni. :)

2017. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem hatástalanítja, a fogamzásgátlók lényege, hogy a ciklust megzavarja, a peteérést csökkentse az ösztrogén hormon beadásával.

A legtöbb hajnövesztő valahol a női nemi hormonokkal babrál, annak származékai. Rengeteg fitoösztrogén növény van, amik ösztrogén hormont tartalmaznak. Ezekből kotyvalják a hajnövesztőket.

2017. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendeltem a kapszulákat és nem vagyok magyarországon szóval senkit nem tudtam kérdezni! :(
2017. dec. 31. 11:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem lesz baj :) ahonnan rendeltem azt írták, hogy lehet a kettőt szedni együtt, de azért csak bizonytalan vagyok
2017. dec. 31. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el, hogy mi lenne nagyobb gond?! Ha nem nőne úgy a hajad (és valószínűleg a kapszula szedésével sem fog), vagy ha netán terhes leszel.
2017. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vitaminok amik hajra valók, nem ütköznek a fogamzásgátlóval.
2018. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!