Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön már meg az első?

Mikor jön már meg az első?

Figyelt kérdés

(Hülye vagy hogy sietteted, ne akard inkább, nem vagy normális stb. Válaszokra nincs szükségem)


12 leszek 1 hónap múlva, és nővéremnek és anyukámnak is meg volt már ilyenkor :(



2017. dec. 31. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hülye vagy,ja.
2017. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

A nem kért válaszok közül kihagytad a "nem vagyok jós, honnan tudjam" lehetőséget, szóval én élek is a lehetőséggel.


Nem vagyok jós, honnan tudjam. Én 14 voltam. Hasznos, addig sem írod ki a "terhes vagyok-e" kérdéseket. A későbbiekben meg úgy alakítja az élet, hogy ha sokat stresszelsz, akkor akár ki is maradhat... Ne stresszelj rá, meg fog az jönni.

2017. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van még rá 4 éved.
2017. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki sem tudja előre, vannak jelek a testeden (nő a melled, szőrösödsz), amiből lehet következtetni, hogy hamarosan itt az idő, de nem lehet előre megmondani. Nekem pl 13,5 évesen jött csak meg.
2017. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak jelei. Pl. ilyen a fehérfolyás. Az már van neked? Mert a megjelenése után kb. 1-1,5 éven belül megjön az első.

Vagy akár gyakori fejfájás/hasfájás is lehet az előzménye.

Általában a lányoknak akkor jön meg az első, amikor az anyukájuknak megjött (kor). Persze ez nem mindenkinél igaz. Ha anyukádnak 12 évesen jött meg/vagy előbb valószínűleg neked is hamarosan megjön

14/L

2017. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Attól még, hogy a nővérednek és az anyukádnak 12 évesen jött meg, nem jelenti azt, hogy neked is akkor kell megjönnie. Én is csak azt tudom mondani, hogy addig örülj, amíg nincs. Akkor kell elmenni dokihoz, ha 16 éves korodig sem jön meg.


Én 7 éve menstruálok, egy éve nőgyógyászati gondjaim vannak, élvezd ki a boldog "perceket".


L/19

2017. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez teljesen emberfüggő, kinek mikor jön meg, de ha nővérednek és anyukádnak is megvolt ilyenkor, szerintem (!) 1 éven belül neked is meg fog, ne aggódj, de felesleges ezen aggódni, 18 éves korodik normális ha nincs meg, orvos sem fogja vizsgálni esetleges okát. Ha fehérfolyásod is van már, szőrösödsz stb akkor tényleg "közeledik". A biztonság esetére mindig legyen nálad egy betét és egy váltás bugyi.
2018. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!