Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Norcolut egyszer beindítja...

A Norcolut egyszer beindítja a menstruációt, majd utána magától jön? Tapasztalatok

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és drasztikus fogyókúra miatt nem jött meg a menzeszem.A nőgyógyász a Norculotot írta fel nekem.Attól egyszer megjött,de csak 3 napig és az 1-2 napban csak barna jött majd a 3. napon egy nagyon kicsi vér.Ezért nem tudom,hogy mennyi az esélye,hogy magától beindul újra.Élőre is köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell idő, mire helyreáll a szervezeted. Az egészséged érdekében fejezd be a koplalást, egyél rendesen (főleg sok zöldséget és gyümölcsöt) és mozogj sokat. Az segít.
2018. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de én már abba hagytam a koplalást már egy hónapja és most a napokban kéne megjönnie.Csak nem tudom,hogy mi várható.
2018. jan. 2. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:

12 évesen még akkor sincs tragédia, ha a következő 4-5 évben nem jön meg rendszeresen.

A norcolut csak akut problémamegoldás. Előfordul, hogy beindítja a rendszert, de nem arra való, hanem csak egy szimpla megvinásos vérzést csinál.

2018. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen étkezel fél éven belül beindul szerintem vagy ha nem akkor doki és ír uj gyogyszert ami után remélhetőleg rendszeres lesz

De szerintem megfog jönni most is bár lehet késik

2018. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 3. 07:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött meg magától szóval megint kell majd szedjem a Norcolut-ot.A nőgyógyász azt mondta ha a következő alkalommal sem jön meg akkor megint hívjuk fel.
2018. jan. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!