Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampax Compak Pearl Regular...

Tampax Compak Pearl Regular vagy Tampax Pearl Regular vagy Tampax Compak Regular? (Lent! )

Figyelt kérdés

Mi a különbség köztük?

Melyik éri meg a legjobban?

Vélemények,tapasztalatok róluk?

Vagy esetleg vegyek inkább o.b.-t?

14/L



2018. jan. 1. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz véleményt mondani, kinek mi jön be. Nézd, ahány nő annyi féle vérzés, annyi féle vagina. Mindenkinek más a kényelmes, más válik be. Én o.b-t használok lassan 5 éve, semmi bajom vele, amikor kezdtem viszont tampaxot használtam mert ahhoz volt applikátor, de pontosan nem emlékszem milyen fajta, azzal sem volt gond
2018. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
O.b.-t vegyél inkább. Nem véletlenül olyan népszerű, sokak szerint az a legjobb a tamponok közül. Én egyszer vettem Tampaxot, de nagyon nem vált be. A normális tamponok szélességükben tágulnak, a Tampax pedig hosszában. Elég rossz volt kihúzni. Nem ajánlom. Persze a te dolgod, azt veszel amit akarsz, minden nőnek mások az igényei.
2018. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
O.b.-t használtam már kétszer,a tampaxról jókat hallotam és az aplikátor miatt egyszerűbb és higénikusabb is.
2018. jan. 2. 12:49
 4/4 sm's girl ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire aktuális még, de ha csak az applikator miatt vennél Tampaxot az o.b-nak is van applikatoros tampon ja.
2018. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!