Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? LSD. Lent

Dínó96 kérdése:

Mitől lehet? LSD. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem mindig 35 naponként van menstruáciom ami 5-6 napig tart. Nos októberben 41 napra jött meg novemberben 40 napra és most decemberben 28 napra és csak egy napig tartott. Ismert ir (inzulinrezisztencia ) betegségem van , illetve kisebb cisztak vannak/voltak a petefészkemben. Vérszegény is vagyok. Szexuális együttlétem volt megszakításos közösülés. (Tudom hogy ez nem védekezés) Terhes tudom , hogy bármikor lehetek hiszen nem védekeztünk. ( Baba nem lenne gond.) Kérdés az hogy utalhat e babára az egy napos vérzés volt valaki hasonló cipőben? Orvoshoz csak jövő héten tudok elmenni, illetve 31 -en együtt voltunk a párommal aki bennem ment el elvileg a 14 . Napon voltam. Ha ettől teherbe estem akkor a tesz mikor mutatja ki legelőbb? Csak a nem várt napján? Kioktatast nem kérek. A normális válaszokat előre is köszönöm :)

21/L



2018. jan. 2. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor terhes lettem, a várható mensi első napja körül olyan volt, mintha meg akart volna jönni. Kicsit barnásan szokott kezdődni nekem, ez is olyan volt. Hát nem igen örültem neki, mert épp szülinapi bulira indultunk. De aztán másnap már nem folytatódott... Szóval az 1 napos vérzés akár lehet beágyazódás jele is.
2018. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) nekem egy napig volt de nem volt annyi mennyiségű mint máskor. Aztán második nap egy csík volt harmadik nap is aztán semmi. De második harmadik nap is szinte alig észre vehetően . Szóval.igazabol egy nap.volt.. hát nem tudom akkor úgy néz ki várnom kell a másik menstruácioig.. :)
2018. jan. 2. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a 14.napon esélyes hogy terhes vagy tesztelni érdemes 1-2nap múlva újra
2018. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem. Mármint mihez képest 1-2 nap múlva? :)
2018. jan. 3. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
A várható mensi kezdőnapja után 1-2 napot vársz, akkor már elég biztos a teszt eredménye
2018. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekek én esküszöm 3-szor elolvastam mindent az oldalon, de én se lent, se máshol nem találtam az LSD-t.

Most akkor van cucc, vagy nincs?

2018. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

16.36-os.

Köszönöm szépen! :)

2018. jan. 3. 17:52
 8/10 A kérdező kommentje:

16.39

Máshogy nem engedte , hogy kiirjam :D

Cucc nincs , de azért görgess,keress hátha találsz 😂😂😂

2018. jan. 3. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Körülbelül egy hét múlva tesztelhetsz. Van esélye a babának igen, ha peteérésed körüli időben voltatok együtt.
2018. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

21.42

Köszönöm szépen! :) Egy hét az aktushoz képest vagy mai naphoz képest? :)

2018. jan. 4. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!