Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Argánolaj hogyan hatásos?

Argánolaj hogyan hatásos?

Figyelt kérdés

Szeretnem ha a hajamon segitene de nem tudom pontosan hogy hogyan alkalmazzam.. Kiprobaltam mar ugy h hajmosas elott 1 oraval ratettem es hagyjtam rajta majd kimostam teljesen. Es erre ismerosom azt mondta,hogy szerinte ez igy semmit se èr. Majd megprobaltam ugy,hogy hajmosas utan ratettem de utana az alja ugy nezett ki mintha teljesen zsiros lenne a frissen mosott hajam...

Valakinek tapasztalata? Jol bevalt modszert?

Megkoszonnem:)


2018. jan. 2. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Magában nem ér semmit. Csak arra jó, hogy segítse a felszívódást. Keverj hozzá E-vitamint vagy ricinus olajat és hagyd a hajadon 3-4 órát minimum, aztán mosd meg. Ha hajvégápolónak akarod, akkor csak nagyon keveset használj belőle és csak a végére.
2018. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!