Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P típusú kórokozó mi miatt lehet?

P típusú kórokozó mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég elmentem a nőgyógyászhoz mert sűrűn előfordul, hogy mikor párommal együtt vagyunk akkor vérzek. Vett le kenetet ma lett meg az eredmény amit nem igazán értek. Azt mondta a doki, hogy p típusú kórokozóm van. Azt mondta nem Annyira rossz a helyzet de azért rossz ezert kell kezelni. Kaptam kúpot ami után majd vissza kell mennem újabb minta vételre. (Fél éve voltam rákszűrésen akkor azt mondták, hogy valami nem jó fél év múlva ismételni kell) Valaki volt ilyen helyzetben?
2018. jan. 3. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolt a nőgyógyász, de P típusú kórokozó nincs. Van sok minden, candida, gonorrhea, trichomonas, chlamydia stb. de csak úgy simán P nincs.
2018. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!