Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajak plasztika vélemények,...

Kisajak plasztika vélemények, nektek hogyan zajlott, milyen érzés volt, mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
Az első dolog, hogy hány éves kortól tudom megműtettni magam? Mennyibe kerül egy műtét? Nekem az egyik kisajkam teljesen normálisan néz ki, a másik meg nagyon meg van nyúlva, olyan mintha egy húscafat lenne, többször becsípi a fehérnemű. Többször a tamponfelrakásnál akadályozott, mindig beizzad, volt rá már sokszor példa, hogy a bőrredőkbe túrő szerű valami lett, de a folyásom is minden normális, nem vagyok gombás. Ott maradnak wc papír darabkák, mikor megvan és betétet használok, odatapad a véres nyálkaháryta darab is. De nem utolsó sorban nagyon csúnyán néz ki, nincs sok önbizalmam se, magamhoz se engedek közel senkit, mert már sokszor lejátszódott a fejemben, hogy mi van ha egyszer lefekszünk.
2018. jan. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
18 eves kortol lehet, alatta szuloi engedellyel. Klinikankent valtozo, alt 120-200 ezer ft kozott van, plasztikai sebesz vagy nogyogyasz vegzi, helyi erzestelenitesben. Nogyogyaszati pozicioban tortenik, elotte van allapotfelmeres, terv, es mehetsz. Kb 30 perc az egesz, felszivoak a varratok, ezert nem kell varratszedeste menned, csak kontrollra. Mutetet nem erezni, utana lehet fajni fog egy kicsit, megduzzadhat, de az sem veszes, szex tilos addig. A varratok 2 het utan kezdenek potyogni, altalaban 3-4 het mire elnyeri a vegleges formajat.
2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Bármikortól megcsinálják, nincs korhoz kötve, de 18 alatt kell szülői beleegyezés, és indok. Ez általában az szokott lenni, hogy nem tetszék és kényelmetlen,a z tud lenni. Ismerősömnek 14 évesen volt, balettozik, és folyamatosan becsípte neki a dressz, komoly fájdalmakat okozott neki, így megcsinálták, de ahogy hallottam nem kis bátorság kellett, hozzá, hogy elmondja az anyukájának. Nekem is volt/van ilyen problémám, de amikor voltam dokinál, ugye ezt egybe csinálják sokszor a csuklya plasztikával (csikéó feletti bőr), így nekem az is kellett volna, ezért picit megijedtem, hogy mi van ha utána érzéketlen lesz vagy valami, de ezen igazából túltettem magam, az orvos megnyugatott hogy semmi baja nem lesz, de mire felfogtam, nem is nagyon volt időpont, mert közbejött egy nőgyógyászati bajom, ami miatt össze vissza toltuk az időpontot, és pénzem is akkoriban éppenhogycsak megvolt rá, így hagytam. Most újra foglalkoztat a dolog, szerintem idén sort kerítek rá. A műtét tényleg "nőgyógyászati vizsgálóasztalon" történik, vagy csak egy sima fektetett ágyon, de a lábaidat akkor is szét kell tenni, lekötik a bokád. Kb 1 óra az egész, azt hiszem lehet altatásban is kérni indokolt esetben. Felszívódó varratokkal csinálják,azok két hét után esnek ki. Szex nem ajánlott utána, lehet majd kicsit jegelni kell amikor megduzzad. Kell azért neki 2 hónap, hogy lásd a végleges eredményt. Nekem anno 180 ezret mondtak, de ezek gondolom egyéni árak, mindenkinek más és más. Műtét után egyébként fél napot bent kell maradni megfigyelésen.
2018. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!