Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször is volt felfázásom...

Többször is volt felfázásom es hajlamos vagyok konnyen felfazni de ebbena. Fel evben mar en is sokallom a dokikat. Ajánlotok valamit, hogy ne kelljen mar megint antibiotikum kurara mennem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben 2x voltam felfázva ugy eleg rendesen. Feszt dokihoz jartam hetente kellett vizeletvizsgalatot csinaltatnom. Vegre par hete mikor ugymond kigyogyultam ebbol a gyogyszerek segitsegevel, ujra valami bibi van. Eddig csak a csipo vizelet es a derekfajas volt jelen de most mas tunetem is elojott. Neha oltari mod szur a bal petefeszkem es nemtudom mi lehet az oka. nagyon konnyen visszatudok esni a felfazasba de ez mar borzaszto. Nem tudok tole szabadulni. Valami otlet csajok? :///

2018. jan. 3. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

1. Szex előtt és után fürdés, legalább intim tájékon.

2. Szex előtt és után azonnal vizelés, akkor is, ha nem kell.

3. Tőzegáfonya szedése kúraszerűen kapszula vagy tea formájában. Esetleg az urovaxomot is ki lehet próbálni, de az vényköteles.

4. Gondolom alap, de ha mégsem: a fenekünket elölről hátrafelé töröljük, soha sem fordítva!

5. Sok folyadék fogyasztása.

2018. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Szedj C vitamint, nekem az segitett, es rengeteg folyadekot igyal!
2018. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó nőgyógyászt,mert simán lehet nőgyógyászati eredetű a probléma.
2018. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
D-Mannóz segíteni fog.
2018. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet rövid időn belül már annyi féle gyógyszert szedtél be, hogy ez a baj.


A tavalyi évem 100 % stressz volt, év vége felé kövön, lépcsőház lépcsőjén ültem, kis cipőbe mentem 0 fokban ünnepségre, volt, hogy éjszaka nem vettem észre és húgyos wc ülőkére ültem, mégis megkaptam, hogy ettől nem fázhattam én meg. Kaptam antibiotikumot (felül is köptem tőle rendesen) nem volt elég, visszajött, semmit nem kaptam rá. Pedig éreztem nem vagyok jól. Eltelt már 3hét ismét próbálkoztam, kaptam valamit és úgy érzem mintha a lélek szállt volna ki belőlem, egy kis dög szagot is érzek a tisztasági betétemen, szal engem meg sz..patnak.


Na egy a lényeg,nem feltétlenül a kosz, a mocsok, a fürdés hiánya okozza.

2018. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!