Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy készültetek fel az...

Ti hogy készültetek fel az első nőgyógyászati vizsgálatotokra? Milyen tapasztalatotok volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jövö hétre kaptam időpontot és nagyon izgulok miatta.

2018. jan. 4. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hogy ő mennyi nőt látott már ilyen helyzetben, és hogy mennyire futószalagon megy nála a dolog. Őt nem érdekli semmi, csak az, hogy egészséges vagy-e.


Egyébként semmi extra nem lesz, bemész, beszélgettek picit (mióta menstruálsz, rendszeres-e, van-e bármi panaszod, kell-e fogamzásgátló). Mivel első alkalom, gondolom általános vizsgálat és rákszűrés lesz. Max 2 perc az egész, amit a székben kell töltened, semmi sem fáj, a legkellemetlenebb az lehet, ha hideg a kacsa. Minél lazább vagy, annál könnyebb dolga van és így gyorsabb is. Ha befeszülsz, nehezebb neki.


2 tipp: menj hosszított felsőben, így az öltöző és a szék közötti séta során még eltakarhatod magad, kevésbé kellemetlen. Illetve a székben jóval lejjebb kell csúszni, mint gondolnád, én amikor azt érzem, hogy még fél centi és már leesek, akkor szokott jó lenni. :)

2018. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem készültem fel. Mit kellene készülni rá?
2018. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam pl.: hogy kaptatok e valamilyen jó tanácsot...
2018. jan. 5. 02:04
 4/8 A kérdező kommentje:
És amit az első válasuoló is írt
2018. jan. 5. 02:06
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
En ma voltam, de pl annyira imadom a dokimat, halal laza, jofej (pedig sztk) hogy orommel megyek komolyan mondom. Eloszor is o vizsgalt, akkor se volt semmi gond, biztonsagba ereztem magam, es meg 2 asszisztens is volt ha jol emlekszem, de semmi nem komfortosat nem ereztem. Ha egy kedves, turelmes dokit fogsz ki, aki vegig mondja mit csinal es probal beszelgetni, oldani a feszultseget, meg sem fogod erezni, es szivesen mesz hozza legkozelebb is, hidd el. Felkeszulni nem nagyon lehet, en ezt a hosszu polot soha sem ertettem, ket lepes az oltozotol a vizsgalo, ha meg viszgalni fog ugyis lat mindent, nem mindegy?! De ha jobban erzed magad tole persze. Csak tudd mikor jott meg eloszor es mikor utoljara, gondold at mit akarsz mondani ne beszelj ossze vissza, ezeket ha tudod nem lehet semmi baj!;) Ha jofrj a doki akkor ugyis lazulni fogsz, minden menni fog, ha pedig mufurc akkor edes mindegy mennyit "keszultel" rosszul fogod erezni magad...es ezt nem elriasztasnak irtam. Ha van meg kerdesed irj nyugodtan
2018. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszönöm a válaszod. A vizsgælóhelységben mindig van asszisztens is, vagy olyan is van hogy csak az orvos?

2018. jan. 5. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Maganrendelesen nincsen bent, sztk-ba pedig egy szokott lenni aki irja amit a doki mondott, vagy segit neki (odaadja az eszkozoket stb)
2018. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na kérdező, milyen volt az első nőgyógyászati vizsgálatod? Mik a tapasztalataid?
2020. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!