Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Régóta szedem a fogamzásgátlót...

Régóta szedem a fogamzásgátlót. Normális ez megvonásos vérzésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan másfél éve szedem a Mirabellát. Rövid volt előtte is a menzeszem de így 4 nap alatt simán letudom gyógyszerrel amiből az első 2 nap szokott erősebb lenni. Most megjött hétfőn, görcsök és hasfájás nélkül úgy hogy sokkal gyengébb volt. Szerdán abbamaradt, majd tegnap görcsöltem és barnáztam ma pedig elkezdtem az új levél gyógyszerét. Kissé félek hogy nem-e terhesség de a gyógyszer mellett még megszakítással is védekezünk mert pont nem jönne most jókor egy gyerek.

Érdekelne hogy ez most csak egy ilyen alkalom vagy van okom aggódni?


2018. jan. 5. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. A megszakítás teljesen felesleges. Élvezzétek az együttlétet. Ha rendesen szeded, és figyelsz, mitől gyengül a hatása, nem leszel terhes.
2018. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ így kicsit megnyugodtam! :)

Még ma is görcsölgetek de már nem barnázok egyáltalán, kicsit fura volt hogy így jött meg de hát remélem a következő már normális lesz lehet betett a vizsgaidőszakos stressz is kicsit..

2018. jan. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!