Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg 2 éve mi tegyek?

Nem jön meg 2 éve mi tegyek?

Figyelt kérdés
10evese jott meg eloszor msot 13vagyok 11 eves koromig vagyis kb 1evig kicsit tovabb rendszeresen minden nap megjott napra pontosan es sose kesett rendes mennyisegu is ha lehet ilyet mondani viszont az elmult 2evbe egylatalan nem jon meg mg nem eltem szexualis eletet meg semmi etrendem sulyom sprot meg semmi nem valtozott lehet meddo lettem elmenjek orvoshoz mi lehet a baj hogy nem jon meg?

2018. jan. 5. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyud tudja? Ő mit mond? Szerintem érdemes lenne elmenni dokihoz. Ő okosabb lesz, mint mi.
2018. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromig total rendszertelenül jött meg. Volt, hogy fél évet simán kimaradt. Mondjuk 2 év az már feltűnő, fordulj anyukádhoz, aztán együtt orvoshoz.
2018. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ^^
2018. jan. 6. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Első szex után áll be rendesen, azt mondják.
2018. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi meddő biztos nem vagy.De hogyan értetted hogy egy évig minden nap megjött?


A mensi az első pár évben kimaradozhat,rendszertelen lehet.De lehet érdemes lenne elmennetek egy gyerek vagy mondjuk úgy tini nőgyógyászhoz,lehet valamilyen hormonális gondod van,ezt vérvételből is ki lehetne deríteni.A tini/gyermek gyógyász lehet elküldene vérvételre,esetleg csinálna hasi ultrahangot.

2018. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat elso evben rendszeres volt es vervetelen meg hasi ultrahangon voltam de azt mondtak hogy semmi hormonalis zavarom nincs meg hogy talan a petefeszkem nem tudom mit mondott pontosan de hogy kifejezetten tiszta ami ritka vagyis minden jo a szervezetemmel
2018. jan. 7. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ott minden jó volt,az jó.Nagyon fiatal vagy még és bizony akár 3-4 évbe is bele telhet hogy rendesen beálljon a mensi.Van akinek sosem áll be a mensije.Talán 14-15 éves korodig ha gondolod várhatsz hogy orvoshoz menjél,gyerekgyógyászra gondolok.De nem ártana ha lenne egy ismételt vérvétel esetleg.De a gyerekorvosodat is megkérdezhetnél ő mit javasol.
2018. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!