Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Maga az érzés, hogy meg kéne jönnie az megvan, néha érzem, hogy fáj a hasam, hol jobban, hol gyengébben, a derekam is fáj, fel vagyok puffadva, de nem jön meg.

Késik, bár még 1 héten belül vagyok, de frusztrál az érzés, hogy mindent produkál a testem, de nem történik semmi.


Tippek/praktikák, hogy mitől jöhetne meg?


2018. jan. 8. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2018. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Máskor is volt már ilyen? Szerintem várj még vele pár napot és ha addig nem jön meg keress fel egy nőgyógyászt
2018. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennék, mert a legutóbbi aktus óta kétszer is megjött, picit korábban is, mint kellett volna, mindkétszer és ugyanolyan intenzitással, ugyanannyi napig tartott. Tehát semmi nem változott, vagy nem volt gyanús.

És máskor is volt már ilyen, de ritka, mégis olyan mintha felborult volna az egész. Az utóbbi kettő menstruációm 25 napra jött meg kb, pedig nekem 30 naposak a ciklusaim, már jó pár hónapja beállt az egész, ellenben most túl vagyok a 30 napon, szóval fogalmam sincs mi lehet...

2 nappal ezelőtt megörültem, hogy megjött, mert úgy kezdődött, ahogy szokott, színeződik a wc papír, de nem tényleges vér van rajta. Ebből tudom, hogy 1-2 napon belül meg kéne jönnie, nálam ez mindig így van. ,Most is így volt, de egyelőre várok...

2018. jan. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!