Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TŐZEGÁFONYÁ-val/hólyaghurut...

TŐZEGÁFONYÁ-val/hólyaghurut esetén/ kapcsolatban milyen véleményetek ill. tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
anya orvos, és ajánlotta egy barátnőmnek ilyen gondokra. ő dícsérte...
2010. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de nem elég magában. Én érzékenyebb időszakokban kúraszerűen szedem, azon kívűl ha érzem, hogy baj lenne, akkor bekapok pár szemet, de ha már megtörtént a baj, akkor nekem kevés. Ilyenkor felváltva iszom kamilla, cickafarkfű teát és tiszta vizet. És görcsoldó is kell :-(
2010. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 5. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hosszú évekig küzdöttem visszatérő hólyaghuruttal (coli bakt. okozza, de nálam egy kisebb meghűlés is, vagy ha nagyon kevés folyadékot iszom). Volt, hogy havonta húlyaghurutom volt, fájdalmas, és napokig tartó, persze antibiotikumot kaptam mindig rá, ezektől elmúlt, de következő hónapban újra előjött. Így ez nem lehetett megoldás.


Továbbküldtek egy másik városba, ahol ajánlották a tőzegáfonya kapszulát, először egy éven keresztül napi 2 szem, majd csak kúraszerűen, ősszel-télen. Már MÁSFÉL éve nem volt húlyaghurutom. :) A lényeg, hogy nem elég akkor bevenni, ha már fáj, ez nem arra való, sokáig rendszeresen szedni kell, és a húgyhúlyagon egy bevonatot képez, ami véd ez ellen a coli ellen.


Most már napi 1-et szedek, lefekvés előtt. (Lefekvés előtt ajánlott, így egész éjjel benn marad a hólyagban.)


17/lány

2011. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!