Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás a 4. levél...

Barna folyás a 4. levél fogamzásgátlónál, szerintetek?

Figyelt kérdés

November eleje óta szedem a Lindynette 20 fogamzásgátlót,azaz 4.havi adag közepénél járok pontosan. És barna folyás/pecsételő vérzésem van. Mi lehet a baj?

A gyógyszert minden nap ugyan abban az időben veszem be,szüneteket is be tartom...úgy 2-3 hete viszont furán érzem magam. Reggelente pl.ver a víz, hányingerem van,szédülök,zsibbad a vállam. Azóta eltelt kis idő és a hasam is esténként mozog. Olyan érzés,mintha meg akarna jönni,de közben érzek benne valami más féle feszülést. Terhes semmiképpen nem lehetnék mivel mindent pontosan be tartottam de akkor mik ezek a furcsa jelek?

Egyébként a nőgyógyász nagyon hanyag,akinél voltam épp váltani készülök. Vérvétel eredménye előtt írt föl gyógyszert,meg minden vizsgálat előtt. És így el kezdtem szedni,mert utána rá pár napra megjött hogy voltam nála. Na de így engem nem nyugtat meg és nem érzem biztonságosnak,lehet ezért vannak bajok a gyógyszerrel? Ötletem sincs.

Veletek volt már ilyen?



2018. jan. 10. 21:43
 1/2 anonim válasza:
Szia! Igen nálam pontosan ezt volt ráadásul aztán közti vérzések is jelentkeztek és gyakorlatilag majdnem 21 napot folyamat megvolt. Nekem írt fel új fogamzás gátlót a doki,teljesen más hormonnal és adaggal, és azzal nem volt probléma.
2018. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után váltottál? Meddig szedted a másikat előtte?
2018. jan. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!