Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Kimaradt a mensesem.

Mi lehet ez? Kimaradt a mensesem.

Figyelt kérdés

Október vègèn együtt voltunk a barátommal ès sajnos kiszakadt a gumi. 48 órán belül az ügyeleten felírattam ès bevettem egy 72 órás tablettát (Rigesoft)és a tabletta bevètele után kb 5-6 napra elèg erőteljesen vèreztem (egyèbkènt is ekkor kellett volna megjönnie). Ezóta viszont egyáltalán nem jött meg. Csináltalm 2 tesztet is decemberben (ezek egyformák voltak, mindkettő 700 ft körül) és most január elejèn ismèt teszteltem (gyógyszertári 1000 ft körüli teszt). Mindegyik teszt negatív lett. Enyhèn èrzem azokat a tüneteket amiket menses előtt szoktam,(enyhe hasfájás, stresszesebb vagyok picit, enyhe mellfájdalom/èrzèkenysèg) sokat eszek, a gyógyszer óta 2 kilót felszedtem. A párommal azóta voltunk együtt, de több "baleset" nem törtènt, mindig használunk gumit.


Decemberben voltam nőgyógyásznál ugyanis fertőzèst kaptam, ezt betadine-val kellett kezelnem nekem is ès a páromnak is. A nőgyógyászomnak ekkor mèg nem mondtam, hogy esemèny utánit kellett bevennem, mivel már nem tulajdonítottam ennek nagy jelentősèget, tekintve, hogy megjött ahogy kellett és az egyik tesztet ekkor már megcsináltam, ami negatív lett.


Most január elejèn feltètelezhetően hüvelygombát sikerült összeszednem (Fehèr darabos folyás, ègő viszkető èrzès, duzzadt szemèremtest). Sajnos csak jövőhèten tudok eljutni nőgyógyászhoz, de már elviselhetetlen volt a viszkető èrzès, ezèrt használtam canesten kúpot ès krèmet, ami rendbehozott (tudom, hogy nem cèlszerű magamat kezelgetni úgy, hogy nem látott orvos, de sajnos korábban már volt gombám, így felismerem, a tünetek viszont megőrjítettek volna amíg orvoshoz jutok), ettől függetlenül termèszetesen elmegyek az orvoshoz.


A kèrdèsem az volna, hogy előfordulhat-e,hogy a fentiek mellett mègis terhes maradtam, vagy a fertőzès lehet-e az oka a kimaradt mensesemnek, esetleg a tabletta borogatta meg nagyon a hormonjaimat? Bár stresszelek, mègsem hinnèm, hogy ez az oka a kimaradásnak, voltam már stresszesebb is ès akkor nem maradt ki.


Mint mondtam, megyek orvoshoz amint tudok.



2018. jan. 11. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez a sok különféle fertőzés és betegség borította fel ennyire a ciklusod, illetve a tabletta a hormontartalma miatt elviekben okozhat rendezetlenebb ciklust, ami idővel visszaáll normálisra. Valószínűtlennek tartom, hogy terhes lennél, a teszteknek már ki kellett volna mutatni.
2018. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni miatt maradt ki nagy valószínűséggel.

Lórúgásnyi hormont vettél be,akár fél évre is összezavarhatja a ciklust.

2018. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2018. jan. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!