Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátló váltás után?

Fogamzás gátló váltás után?

Figyelt kérdés
Több éven keresztül szedtem a Tri -Regolt. De már szinte folyamatos közti vérzéseim, barnázásaim voltak, ezt jeleztem a nőgyógyászomnak. Írt fel másfajta gyógyszert, Milligest-et. Azt mondta várjak egy hetet és kezdjem szedni. IGy is tettem. Még van 4 szem tablettáma levélből, de görcsölget a hasam és fáj a mellem. Gondolom eléggé fel van borulva a hormon háztartásom és most rázódik majd vissza? Másnak is volt így? Vagy ez se lesz mgefelelő tabletta? Köszönöm előre is a válaszokat.

2018. jan. 11. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor volt így. Kell idő amíg megszokod az új tabit. Azt mondják 3 hónap. Csak utána tudod megmondani az e a megfelelő. Sajnos előre nem lehet tudni....vagy igen vagy nem. Én is végig próbáltam nagyon sokfélét mire egy úgy ahogy jó lett. Én a lindinette30-at szedem. De mindenkinek más a megfelelő.
2018. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nálam tipikusan menstruáció előtti tünetek, szerintem sokaknál előfordul. Ahogy nézem neked kb. 1 hét múlva fog megjönni. Könnyen lehet, hogy a tablettaváltás hozta elő, de talán várj vele egy-két ciklust, hátha rendeződik a dolog. Vagy esetleg hívd fel a dokit és kérdezz rá.
2018. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért váltottam Milligestre mert a Jangeetől fájt a fejem, ezt szeptember óta szedem és eddig nagyon megvagyok vele elégedve.
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!