Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket a nemiszervem...

Mitől viszket a nemiszervem csak kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogok orvoshoz menni, van időpontom, de attól ez idegesít, így hátha tudja valaki mi ez. Nem piros, nem folyik, nem fáj, most sem fáj. Nem ég. De ha hozzá érek (pl toalettpapírral), viszket a kisajkak mellett és a klitorisz körül. Hetek óta ilyen, hol jobban, hol kevésbé. Nincs műszálas bugyim, és semmit nem csinálok másképp mint ezelőtt. Mi a fene ez? Úgy viszket mint egy szúnyogcsípés. De nincs csípés rajta. Szóval nem tudom. Köszönöm a válaszokat!

21N



2018. jan. 11. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség, herpeszvírus fertőzés ?
2018. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg nem vagyok, a herpesz vírus nem tudom mivel jár pontosan, de egyéb tünetem nincs. Se rosszul nem vagyok, se lázas se semmi.
2018. jan. 11. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Lehet irritál valami. Mondjuk az öblítő vagy mosószer vagy tusfürdő, stb. Vagy ha borotválkozol. De lehet valami kis fertőzés is szerintem.
2018. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Tegnap borotválkoztam, de előtte napokban is ilyen volt, összefüggést nem látok. Sose voltam viszketős egy öblítőtől sem, mindig mást veszek, de ilyen volt már. A partnerem másfél éve állandó, hűek vagyunk egymáshoz, ez kétségtelen. De ha betegség is, akkor mi a fene okozza csak ezt a tünetet?
2018. jan. 11. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Tisztasagi betet, mososzer. Sok dologra csak kesobb jon ki az allergia, nekem 20 eves koromig nem volt allergias tunetem pl nyarfara, most meg bedagad a szemem es nem kapok levegot annyira erzekeny vagyok ra. Elofordul. Az orvos majd tudni fogja
2018. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyes WC papírok okoznak ilyen allergiát. Vegyél Bepanthen kenőcsöt, ne krémet, és azzal kenegesd.
2018. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 11. 21:59
 8/8 A kérdező kommentje:
A teafaolaj segített, egy napig azzal kentem, és most semmi probléma nincs hosszú napok óta. :)
2018. jan. 21. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!