Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Szerintetek?

Mi lehet ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár napja észre vettem a kis szeméremajkamon egy kis csomó szerű valamit, amihez ha hozzá érek, fáj. Ma pedig be lilàsodott, eléggé furcsa. Jövő héten tudok menni csak orvoshoz, de nagyon félek.

2018. jan. 11. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nem pattanás? vagy 8 éve volt nekem is egy nagy dudor, csak a nagyajkakon, nem tudtam mi az, de nagyon érzékeny volt, még a bugyi is nyomta-dörzsölte... 1-2 napra rá besárgult a közepe, kinyomtam hatalmas szenvedés, fájdalom árán... azóta szerencsére nem volt részem ilyesmiben, remélem nem is lesz.

a lila szín lehet azért, mert sok ér fut ott, vékonyabb a bőr, stb. várj pár napot, hogy mi lesz vele... ha nem múlik, nem jobb, esetleg fel is hívhatod a nőgyógyászodat (már ha van), vagy megkérdezheted a házidokit is akár

2018. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pattanás lehet. Ha megérik kifakad. Ha dokihoz mész, lehet kinyomja.
2018. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem pattanás, legalább is egyáltalán nem hasonlít pattanásra.
2018. jan. 11. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet szőrbenövés is, ami begyulladt.
2018. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!