Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Altorjai Ábelnek van...

Dr. Altorjai Ábelnek van magánrendelése Szegeden? Milyen orvosnak tartjátok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam magánrendelésén, mostanában kezdődött, a Noé egészségközpontban van. A weboldalukon még nincs fent az orvosok között, de a recepción már adtak időpontot.

Én nála szültem az első babámat (illetve hozzá jártam a sikertelen terhességek miatti kivizsgálásra már a teherbeesést megelőzően is), most 21 hetes vagyok, most is ő gondozza a terhességem. Én a tapasztalataim alapján mind emberileg, mind szakmailag csak ajánlani tudom, máshoz nem is mennék már :). Nekem mindkét terhesség veszélyeztetett, emellett cukros is voltam (valószínűleg leszek most is), autoimmun beteg vagyok, és 4 előző sikertelen terhesség után született nála az egészséges kisbabám, szóval komplikált esetben is remekül helyt állt, az éjszakai szülésről már nem is beszélve... :)

2018. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!