Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érezhetem ezt?

Mitől érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

Fürdés után észrevettem hogy a méhszàjamon mintha lenne egy dudor.Nem mondanám,hogy túl kicsi,ultrahangon hétfőn voltam hasi illetve hüvelyin egyaránt.ott minden negativ lett.

A héten kúpot kellett használnom szerdáig.Gynoxint 3 napon át,gondolom ez nem befolyásolja.


2018. jan. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnyúltál a hüvelyedbe a méhszájadig?
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azt érezhetem mármint a méhszájat.
2018. jan. 19. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha felnyúltál magadnak úgy 15 centit akkor azt! :P
2018. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy okoskánk.

A méhszájat bárki érezheti, ujjal simán elérhető. Egy félgömböt kell érezned, a közepén egy kis nyílással.

Olyannyira nem lehetetlen, hogy kellő rutinnal fogamzásgátlási módszerként is használható, mert az állásából, keménységéből, a nyílás méretéből lehet tudni, mikor van ovuláció. Persze ez csak azoknak ajánlott, akiknél azért nem tragédia, ha mégis baba lesz.

A dudor az nem maga a méhszájad? Olyan, mint egy fél pingponglabda, vagy annál inkább kisebb.

2018. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, pontosítok. A kis félgömb a méhnyak, és a közepén lévő nyílás a méhszáj, így pontos.

Kiváló cikk, szerintem minden nőnek kellene olvasnia:


[link]

2018. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"A hüvely fala redősebb, míg a méhnyak egy sima felületű dudor nyílással a közepén, amibe beleütközöl, ha teljesen felnyúlsz. Még nem szült nőknél a méhnyakat tapintásra orrhegyhez szokták hasonlítani. Kemény, kicsit hegyes és a méhszáj pont szerű kis nyílás a közepén."
2018. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 spontán szülésem volt,hátrahajló méhem.

Tényleg nem tudom mit érezhettem.

2018. jan. 19. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:

És attól miért ne érezhetnéd a méhnyakat/méhszájat?

Vizsgáld meg újra, nyugodt körülmények között, ellazulva. A cikkben van egy link, ahol még fotókat is láthatsz. Kicsit sokkoló, de érdekes.

2018. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!