Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csongrád megyében, lehetőleg...

Csongrád megyében, lehetőleg Szentes, Csongrád környékén van megbízható magán nőgyógyász, aki nő?

Figyelt kérdés

PCO-s vagyok állítólag. Akihez eddig jártam, meg ultrahangozott és egyből írta is fel a gyógyszert, amit IR-re, cukorbetegségre szoktak, de nekem olyanom nincsen bizonyítottan. Akkor még nem tudtam mi, hogy van pontosan, így elkezdtem szedni, de egy hete abbahagytam, mert nem tudtam meglenni a mellékhatások miatt, plusz a végére akarok járni a dolgoknak, nem csak szedni egy gyógyszert úgy, hogy lehet nincs is szükségem rá. (Tudom, hogy a PCO általában IR-rel jár, de szeretném, ha bizonyított lenne.) A háziorvosom azt mondta, hogy ő hormonlaborra és a szükséges dolgokra nem tud adni nekem beutalót.

Férfi, illetve sztk-s nőgyógyászhoz pedig nem szeretnék menni. :)



2018. jan. 24. 07:46
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, hogy találtál-e azóta orvost és azt sem, de Gyovai Gabriella doktornőt ez esetben sajnos nem ajánlom. Pco-s vagyok én is, és mindenféle labor nélkül írta fel a Merckformint. Csak egy ultrahangot csinált.
2019. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!