Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 2 hete késik a...

Több mint 2 hete késik a menstruációm. Orvos kellene forduljak, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
9 éves korom óta menstruálok, most 18 vagyok, igazság szerint eddig nagyjából rendszeres jött meg. Még szűz vagyok, szóval terhesség kizárva. Ami változás történhetett az életemben az az, hogy híztam, de nem csak az utóbbi pár hónapban, hanem úgy kb. fél éve fokozatosan jönnek fel a kilók, illetve január elején vizsgaidőszak volt, és úgy kétszer-háromszor előfordult, hogy az éjszakába nyúlt a tanulás, max fél háromig-háromig, de másnap olyan 7-8-kor keltem, az is igaz, hogy eléggé stresszes napjaim vannak. Ezek miatt késhet, vagy inkább menjek el nőgyógyászhoz?
2018. jan. 24. 22:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Uristen annyira aterzem😂😂 nekem 3hetet ISMETLEM 3 hetet kesett az elso zh-im miatt, annyira rastresszeltem. Elmentem orvoshoz (mivel en elek nemi eletet, igy erthetoen paraztam) es csak annyit mondott, hogy valoszinuleg a stressztol van, aztan 1-2 nappal ra meg is jott😂 igazabol szerintem ne izgulj ezen, de ha elered a 3 hetet menj orvoshoz, hidd el egy vizsgalat nem arthat.
2018. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális és igen, lehet az idegeskedés miatt. Nekem 1 hónapot késett, amikor kezdtem az egyetemet. Igazából annyira stresszes voltam, hogy meg is feledkeztem róla, hogy mennyit késik (terhesség nálam is ki volt zárva).

2 hét nem a világ vége, várj egy kicsit! Ha lenyugszik a szervezeted, úgyis megjön majd! ;)

2018. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvos, szerintem ez a hónap kimarad a stressztől.
2018. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán kimaradhat akár egy hónap is, nagy ritkán.
2018. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor várok:)
2018. jan. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!