Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat problémát, ha fogamzás...

Okozhat problémát, ha fogamzásgátló-váltásnál kimarad egy hónap?

Figyelt kérdés
A jelenlegi fogamzásgátlót már nem szeretném tovább szedni, mert több mellékhatása felerősödött az utóbbi időszakban. A nőgyógyászhoz viszont csak a vérzésem után egy héttel tudok eljutni, tehát amit új tablettát felír, egy hónap kimaradással tudnám elkezdeni. Járt már valaki így? Tényleg sokat számít ha van egy kis szünet?

2018. jan. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gond,csak akkor meg kell várnod,míg újra menstruálsz és úgy az első napon elkezdeni a másik tablettát.

Meddig szedted?

2018. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szünetet hagysz, az csak jobban összezavarja a hormonokat. Én nem hagynék szünetet. :/
2018. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

9 hónapig szedtem ezt.


Az a baj, hogy mindenképpen lesz egy hónap kimaradás, vagy amíg a vérzésem meg nem jön, mert ezt már nem szeretném újabb három hónapig szedni.Úgy tudom csak háromhavi kiszerelésben vannak ezek.

2018. jan. 25. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlóknak van 1 havi kiszerelése szerintem. Kérdezd meg patikában.
2018. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!