Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOs mellet lehetséges teherbe...

PCOs mellet lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ma allapitotak meg es azzal mentem h biztos azert nem jot meg mert terhes vagyok 45 napja nem jot meg egy eve volt abortuszom nem retleteznem egy hete volt az mikor teherbe eshettem vna de mivel az utolso mens elso napjatol szamolnank akkor 4-5 hetes terhes lennek amit nem.igazan mutat ki az uh

2018. jan. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pont, hogy megnehezíti a teherbeesést. Persze, megfelelő kezelés mellett lehet majd babád. De nem vagy terhes, ha ettől félsz. A PCOS-től nincs menstruációd.
2018. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szeretnek babat :/ azon gondolkozom h van e még rá esély h a verbol kimutathato a korai terhesség is hat ezek csak almok...
2018. jan. 25. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is PCOS vagyok (pár hónapja diagnosztizált) de úgy tűnik h ennek ellenére teherbe estem. (igaz gyógyszeres kezelés és sziklaszilárd Inzulinrezisztens diéta mellett) Viszont el kell keserítselek 4-5 hetes terhesség az vagy teszten sőt ultrahangon is látszana. (nekem 5 hetesen látták a petezsákot még ha a babát nem is)
2018. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked hozzá remélem nekem is ossze fog jönni ha en is elkezdem majd a terapiat stb szerdan kell vissza menjek es teves volt megjot :(
2018. jan. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!