Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja múlt el a menstruációm...

3 napja múlt el a menstruációm, teljesen. Ma pecsételő vérzésem kis barnázással. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
soha nem fordult még ilyen elő velem, menstruációm mindig pontos, 28 napos ciklussal. Valakinél fordult már ilyen elő? Mitől lehet ez? Kicsit beparáztam...

2018. jan. 26. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót és egyéb hormonkészítményeket nem szedek.
2018. jan. 26. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem ürült ki még teljesen, előfordulhat ilyen.
2018. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12 éve van meg és ilyen soha nem fordult még elő, és gondolom,hogyha kiürülésről lenne szó, akkor nem görcsölgetne a hasam :( de azért köszi a választ!
2018. jan. 26. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha. De az életed során változhat bármikor. Pl. nekem évek óta úgy jött, hogy előtte 1 óráig görcsöltem, szenvedtem, aztán megjött egyből élénpirosan, tartott 4 napig aztán el is felejthettem a következőig.

Most meg előtte 3 napig barnázok, görcsölgetek, aztán utána jön meg. 1-2 hónapja.


De ha annyira aggódsz miért nem mész el orvoshoz?

2018. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!