Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni?

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Már kb. 3 hónapja napra pontosan, 26-án jön meg a menstruációm, viszont most késik. Ugyanúgy megvannak az az előtti tüneteim(pattanások, hiszti, idegesség, sírás, csoki, nem megy jól az edzés, fáj a mellem), nem tapasztaltam semmi különös változást, ezért is csodálkozok. A barátommal mindig védekezünk.

Nem tudom, hogy az befolyásolhatja-e, hogy egy jó két hétig meg voltam fázva, de csak folyt az orrom, meg a torkom fájt kicsit.

Van okom aggódni vagy ennyi még belefér?


2018. jan. 27. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán belefér pár nap késés,főleg ,hogy megvannak a pms tüneteid is.

Egyébként az,hogy 26-án jött meg,az semmit nem jelent,csak annyit,hogy nem napra pontosan szokott jelentkezni.Ugye nem ugyanannyi naposak a hónapok,a 2 vérzés közti napok száma a mérvadó,nem a dátum.

2018. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ennyi késés teljesen normális. Kb négy hónapig nekem is be volt állva 31-ére, aztán január 2-án jött meg. De az előtt nekem voltak fél hónapos késések még tavasszal. :/

Hogyan védekeztek a barátoddal? Tudod a megszakítást is a védekezések közé sorolják de szerintem nem védekezés. Mi mindig gumival védekezünk szóval olyan nagy baj már csak emiatt sem lehet :D

Egyébként ha jövő szombatig nem jön akkor vegyél egy tesztet. De addig szerintem csak felesleges pénzkidobás mert ennyi még a hónapok napjai miatt is belefér (december 31 napos volt).

21 (lassan 22) / L.

2018. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Óvszerrel védekezünk.

Köszönöm a válaszokat, remélem igazatok van. Megpróbálom elterelni a figyelmemet, nehogy amiatt ne jöjjön meg, hogy nagyon rágörcsölök.

2018. jan. 27. 10:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Megjött :)) :D
2018. jan. 27. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Na látod!Csak kérette magát.
2018. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igeen :D
2018. jan. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!