Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegy a mellemen, el tudom...

Anyajegy a mellemen, el tudom valahogy távolítani fájdalommentesen?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar engem ez. 15 éves vagyok. Lehet, hogy a későbbiekben a pasikat nem zavarná, de engem zavar most is és szeretném eltüntetni. Hallottam olyan eltávolításról, hogy orvoshoz kell mennem és majd ő eltünteti. Valami spray vagy bármi segítségemre lehet, mert hát létezik a szemölcsre is spray, ezért gondolom, hátha van ilyen megoldás is.
2018. jan. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyajegyet műtét útján távolítják el, holmi krém meg spray nem fogja.
2018. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Anyajegyet csak bőrgyógyász távolíthat el, aki utána elküldi szövettani laborba, megnézetni hogy nem rákos-e.
2018. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebész távolítja el, kivágja. Mástól nem "múlik" el. De ha nem indokolt, akkor inkább ne bolygasd. Ha heg lesz helyette, az sem tökéletes megoldás.
2018. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm szépen! :) Ment mindenkinek a zöld kéz.
2018. jan. 29. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,ha nem fájdalmas a műtét!kapsz érzéstelenitőt és kb 5-10 percig tart az egész.
2018. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért zavar? Nagy anyajegy? Változik a mérette, formája? Ha nem, kár leszedetni. És hidd el a pasikat nem fogja zavarni.
2018. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Plasztikai sebesz vagja ki (lehet lezerrel is). Nekem a combomrol szedtek le egyet tavaly, kb 30 perc volt, nagyo szepen megcsinalta, de mivel nagyobb volt, kivsit latszik a heg. Ha neked nem nagy, nem vetetnem le a helyedben, mert azert egy varrat nyom nagyobb is lehet. Amugy 25 ezer volt, eloszor borgyogyasznak kell azt mondani, hogy leszedhetik, nekem kegalabbis kertek a velemenyet.
2018. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!