Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a Menstruáció?

Mitől késhet a Menstruáció?

Figyelt kérdés

Idén késő tavaszal leszek 35 éves, és tavaly December 28-án még megjött nekem. Férfi az életemben soha nem volt és fogamzás gátló tabletátt sem szedtem. Várandós sem vagyok és nem is voltam.


Ilyen még soha nem volt velem: kivéve az 1. mentsruációm idején és régen csak nem 12 évvel ezelőtti hormonkezelésem idején.


Méhnyakrák elleni védőoltásban részesültem közel 4 évvel ezelőtt.



#menstruáció #késésének. oka.
2018. jan. 30. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Pár nap késés előfordulhat, nem gép a tested. :)
2018. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stressztől is lehet, pl. költözés, munkahelyváltás, haláleset, stb. kapcsán. Az is lehet, hogy ilyenek miatt teljesen ki is marad egy hónap. De egyelőre ez tényleg csak néhány nap késés, ne aggódj!
2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet elmegyek nőgyógyászhoz ha Február végén sem jönne meg. És biztos ami biztos terhességi tesztmérőt veszek.
2018. febr. 1. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sose volt férfi az életedben, akkor semmi értelme a terhességi tesztnek.
2018. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!