Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdés után bent marad egy...

Fürdés után bent marad egy kis víz odalent, mitől lehet ez? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Miután kiszállok a kádból vagy medencéből utána pár perccel még kifolyik egy kis víz feltételezem a hüvelyemből. Mitől lehet ez volt már ilyen valakinek? Még csak 22 éves vagyok, lehet hogy ez valami komoly betegség?

2018. febr. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg 22 éves vagy??? nyílàsokba belemegy a víz. Csodálkozom hogy ez nem jutott eszedbe 22 évesen
2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez teljesen normális jelenség. Edzz kicsit hüvelyizomra, és változni fog.

21N

2018. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen képzeld tudom, hogy bemegy, de nem hiszem, hogy annak ott is kellene maradni! Eddig bárilyen barátnőmet kérdeztem nem tapasztalt ilyet.
2018. febr. 1. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
De minden nő átéli de senki nem foglalkozik vele mert ez így normális. Sokan észre sem veszik mert alapból vizesek . 22 évesen lehetne több eszed is, márcsak azért mert fülbe, orrba is belemegy a víz
2018. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkivel megtörténik, főleg ha úgy fekszel a kádban, hogy szétnyitod a lábad és kitárul a hüvely.

Azért nem jön ki azonnal, mert 22 évesen még erős, ruganyos a hüvelyed izomzata, és összezárul, amikor lábra állsz. Kell hozzá egy újabb mozdulat, hogy megint megnyíljon és kijöjjön. Pl. amikor törölközésnél emeled a lábad, vagy ha utána guggolsz, stb.

Ha zavar, a kádból kiszállás előtt guggolj le és nyomd ki.

És egy plusz érdekesség: nem csak a víz, de pl. szex közben a levegő is belemehet. Ez utána olyan hanggal távozik, mint ha pukiznál, ami néha fura, de ez is normális. :)

2018. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!