Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi lehet?

Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
Janurár 28.án vasárnap ilyen barnás volt, ez tart a mai napig tehát febr 2 péntek. És teszek be betétet de az tiszta marad amikor kibodom :( de olyan érzés mintha folyna de nem folyik meg semmi. Mikor kellene pirosra váltania? Február 9.-ig elmúlik szerintetek? Mert akkor van farsang az iskolában.

#menstruáció #barna folyás #menstruáció előtti barna folyás
2018. febr. 2. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Mikor jött meg először?

2018. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok, októberben jött meg elősször, novemberben kimaradt.
2018. febr. 2. 14:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmi baj sincs ne aggódj

Nekem 10 évesen jött meg először és ugyan ez volt egyik hónapba megjött a másik hónapba nem

Volt olyan is hogy csak barnás volt

Ez normális majd beáll rendesen 1-2 év múlva


Lesz olyan is hogy nem 28 naponta fog megjönni hanem 30 35 38 nap


Ne aggódj nincs semmi baj

2018. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ez péntekig elmúlik? Annyira szeretnék menni a farsangra :( de ha megvan akkor sem lenne semmi baj, ha nem kellene spárgázni is a produkcióban meg ugye mi később kerülünk sorba, először az alsósok aztán az 5.osztály és aztán mi (igen 6.os vagyok) és nem szeretnék pont ilyenkor menstruálni és emiatt nem elmenni. :( még tamponnal sem mert a tudat akkor is ott van :(
2018. febr. 2. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Sztem jövő héten pénteken már el fog múlni
2018. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :) további válaszokat is várok :) ilyenkor lehet használni tampont? (Hétfőn, kedden, szerdán) mert tesiórán betéttel kényelmetlen. Vagy ha csak tesi előtt betennék egy tampont és aztán amikor megtelt kiveszem?
2018. febr. 2. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mini tamponnal próbálkozhatsz, de csak akkor, ha erősebben vérzel, mert felsértheted magad, ha nem csúszik fel könnyen. Sajnos az első pár év ilyen lesz, mindig legyen nálad betét, az a biztos.
2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Mindig van nálam betét, hosz ez egy lánynál szerintem alap dolog. Bár ezt nem mindenki tudja sajnos. Tampont már használtam, rettentő kényelmes volt. Viszont akkor rendes vérzés volt.
2018. febr. 2. 14:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Használhatsz tampont, viszont olvasd el előtte a használati útmutatóját. Elsőre kicsit macerás lehet felhelyezni, de ha egyszer sikerül, utána már nem fogod elrontani :)
2018. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már használtam tampont. :)
2018. febr. 2. 14:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!