Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek komoly? Néhány...

Szerintetek komoly? Néhány hónapja kezdtem el tampont használni, miután megtörtént az első együttlétem a barátommal. Az elején nem fájt a felrakása, de egy idő után erős, feszülős érzés volt úgy pár percig, és erősebben is görcsölt olyankor a hasam.

Figyelt kérdés
2 hete kb. hogy már együttléteknél is érzem ezt a fájdalmat. Mintha szétakarna szakadni a méhem. Nemsokára fogok menni vizsgálatra, várnom kell míg el nem múlik a menszesz, de addig is hátha itt találok rá valami értelmes magyarázatot, hogy mi lehet ez.Kérlek az értelmetlen, semmitmondó válaszokat hanyagoljátok. Köszönöm! 18 éves vagyok.

2018. febr. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérzel annyira, hogy csúszik? Mert ha nem, akkor ezért érezhetsz fájdalmat, felsérted vele a hüvelyed. Lehet, hogy szex közben sem vagy elég nedves, nem vagy annyira ellazulva még, amikor beléd hatol. De mindenképp menj el egy vizsgálatra, az a biztos.
2018. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem megfelelően helyezed fel.

Én nem erőltetném a tampon használatát, ha mégis úgy alakul bármi miatt, hogy kell, akkor is a legkisebbeket használd.

Dokihoz meg mindenképp menj el, mert ha szeretkezés közben is fáj, akkor könnyen lehet, hogy felsértetted ott bent.

2018. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig erős a vérzésem, és szexnél is minden rendben szokott lenni.
2018. febr. 3. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj tampont nagyon veszélyes. Bele lehet hallni. Az államokban már kis betűvel rá is van írva.
2019. dec. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!