Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha ennyire fáj?

Mit tegyek ha ennyire fáj?

Figyelt kérdés
2Napja jött meg! Elviselhetetlenül fáj és a gyógyszer nem használ és néha ki is hányom mer Nemtudom lenyelni.Minden pillanatban izzadok és hányingerem van.

#betegség #fájdalom #mensturalcio
2018. febr. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj másik gyógyszert, aminek más a hatóanyaga. Néhány példa: Panadol, Nospa, Cataflam - ebből a gyengébbet recept nélkül is kiadják a patikában, csak drága. Az erősebb receptköteles, az azonos hatóanyagú Fortedol szintén, de az olcsóbb. Donalgin baromi erős, vényköteles.

A melegítés is jót szokott tenni, ha a derekadba is kisugárzik, akkor ott is melegítsd.

2018. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, és NEM fogadod el a fogamzásgátlót, hanem RENDES kezelést kérsz.
2018. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekemis nagyon szokott fajni a hasam olyankor nagyon

De en a gyogyszertarba szoktam venni algoflex-M van benne egy fajdalomcsillapito es egy gorcsoldo

nekem szokott hatni!

és még ilyenkor azis ha mozgos hiaba faj meg minden elmegyek biciglizni mondjuk mostanaba a hideg miatt nem jo biciglizni:DD ilyenkor tancolni szoktam

szeretek tancolni:D es elterelem a figyelmem rola es azt veszem mar eszre hogy mar nemis faj annyira

Probald ki teis!:))

2018. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cataflam+nospa kombo hasznalt. Erdemes lenne elmenni nogyogyaszhoz, mert lehet valami betegseg tunete. Es valoban ne hagyd, hogy hozzadvagjanak egy fogamzasgatlot, minimum az ultrahang es rendes vizsgalat.
2018. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok aranyos és segítő választ!❤
2018. febr. 17. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!