Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok kiegészítő védekezé...

Használtok kiegészítő védekezést a gyógyszermentes 7 napban?

Figyelt kérdés
Tudom h elvileg ilyenkor is véd a tabletta, de azért erről megoszlik a vélemény. Csak arra vagyok kíváncsi h hányan védekeznek ilyenkor máshogy is, mert mi például nem szoktunk.
2010. jún. 7. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. 27 éve szedek fogamzásgátlót, csak akkor lettem terhes amikor akartam.
2010. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használok (5 éve szedem)
2010. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is kell.
2010. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

a tabletta úgy van kifejlesztve, hogy védjen akkor is. vagy szerinted ha nem így lenne, akkor gondolod, hogy nem tüntetnék fel a betegtájékoztatón??? ugyan már.

aki teherbe esik, soha nem a 7 napos szünetben szokott, hanem egyéb napokon, alkalmazási hiba miatt (elfelejti beszedni, olyan gyógyszert szed, ami csökkenti a hatást és nem használ kiegészítő védekezést..stb). a tabletta 0.1-2 %-os hibaaránya erre az esetekre vonatkozik. következésképp, ha valaki normálisan szedi, akkor 100%-osan véd.

2010. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Csak átlalában nem dicsekszenek vele az emberek,ha elb@sztak valamit. De tudom,most majd jön 25 ember hogy nekik a szomszédjuk nagynénéjének lányának keresztanyja mindenre figyelt,mégis terhes lett:D
2010. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utána kell nézni, mik azok a szerek, amik csökkenthetik a hatást: ilyenek pl, az antibiotikumok, egyes gyógynövények (orbáncfű)..stb.

sajnos sokan azt hiszik, hogy a tablettázás annyiból áll, hogy bekapogatom, mint a cukrot, aztán jóság van, holott nem.

a tablettaszedés felelősség!

2010. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a gyógyszer tájékoztatójával, meg h véd a tabi csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam h hányan alkalmaznak kiegészítő védekezést.Mi sem használunk és 4éve szedem.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!