Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elott harom...

Menstruacio elott harom nappal barna folyas?

Figyelt kérdés
Vasarnap kell megjonnie de tegnap volt egy barna folyasom azota semmi de a mellem nem duzzadt etvagyam szinte nincs mar napok ota..Jart mar valaki igy? Altalaban mielott megjon elotte par oraval szokott lenni barnas nyalkas folyasom,de most vasarnap kell megjonnie..
2018. febr. 8. 07:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Most is megjelent a bugyimon barnas folyas.. Aggodok mert a menzeszem mindig pontosan 28napra jon meg es vasarnap van a 28.nap
2018. febr. 8. 07:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt nem kell aggódni,a 2-3 napos barnázás még normális azelőtt,hogy rendesen "beindulna" vérzés.

Ha közel egy hétig tart a barnázás és ez rendszeres,akkor kell orvoshoz fordulni.

2018. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnapig ment a barnas folyas tegnap volt egy kis verzes de ma semmi
2018. febr. 11. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Teszt meg negativat mutat
2018. febr. 11. 16:26
 5/5 Immer_süss válasza:
Nekem már 56 napja kèsik , 3 negativ teszt ès lassan egy hete barnás nagyon minimális folyásom van ... ma voltam nőgyogyasznal szinte meg sem vizsgált volna azzal az indokkal hogy nyugodjak meg ez is vèr 🤣 szerintem meg egyszerűen ez nevetsèges ...
2018. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!