Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik napról a másikra meg...

Egyik napról a másikra meg dagadt a csiklóm és fáj is. Miért?

Figyelt kérdés

A hétvége felé meg fog jönni így még dokihoz se fogok tudni elmenni. Nemi életet nem élek, fertőzésem elvileg nem volt. Fogalmam sincs mit történt. Ha nem is jön meg hétvégén, fürdőzés lenne a program, így annyira nem merek menni. Valaki járt már hasonlóan? Vagy tanácsért érdemes azért orvost fel hívni?

Köszi annak aki segít!



2018. febr. 9. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami irritálja, de az is lehet hogy valami kis fertőzés. Ezt csak orvos fogja tudni megmondani.
2018. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 exronin ***** válasza:
Lehet, hogy beszorult egy eddig nem észrevett szőrszál.
2018. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtal rá, vagy a testedre olyan dolgot, amit eddig meg nem, bármilyen folyekony vagy ruhanemu is lehet.

Lehet hogy egy olyan anyagból lévő fehérnemű okozta a bajt.

Vagy rosszul kiönlitett ruhanemu...esetleg WC ülőke ami nem volt tiszta.

2018. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg mindent ugyanúgy használtam mint eddig. Munkahelyen is ha mosdóban voltam akkor nem ültem rá, vagy vastagon ki tapétáztam az ülőkét. Ami eddig más volt hogy esténként erősítő gyakorlatokat végeztem de ez nem befolyásolná szerintem. Az jutott eszembe hogy így télen a nadrág alá harisnyát veszek de így szűk az egész és bár ülő munkát végzek, fél percenként fel kellett ugralnom. Hátha esetleg megnyomta ennek hatására.

Az a furcsa hogy semmi viszketes, vagy érdekes szag nincs. Semmi más bajom nincs.

Most hétvégén orvoshoz sem tudok fordulni, tippek amivel lekezelhetem?

2018. febr. 10. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírom hátha valaki hasonló problémával küzd majd, én is bújtam a netet míg nem tudtam az orvoshoz elmenni. Na ki derült, hogy gyulladás volt a szervezetemben, és amit én duzzanatnak láttam, ott igazából genny kezdett gyűlni. Két variáció volt, hogy kórház és sebészeten megnyitják, vagy ami nálam is volt: antibiotikum kúra. Én mondjuk itthon lámpáztam is, és szedtem gyulladásra vitamint + befújtam First-el de összességében szerencsére gyógyulni kezdett. Azért érdemes fel keresni az orvost. Illetve az orvos a borogatást ajánlotta még. Remélem ezzel segítettem valakinek én is.
2018. febr. 17. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhh az fain. De inkább meg kellett volna nyitni, mert a gennygóc ottmaradhat.
2018. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!