Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyetemistaként keresek...

Egyetemistaként keresek nőgyógyászt Budapesten (nem magánrendelést), kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak a magándokit, viszont nem budapesti vagyok, de időm nagy részét itt töltöm, ezért keresnék itt orvost. (IX. kerületben lakom jelenleg)

2018. febr. 9. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor elmész a tartzkodási helyednél lévő sztk-ba.
2018. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig én is eljutottam, de mivel nem akarok egy goromba öregemberhez kerülni, akivel nem lehet megbeszélni semmit,és akivel rossz tapasztalatai vannak másoknak, vagy egy hisztis nőhöz, ezért gondoltam kérek ajánlást...
2018. febr. 9. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 9. kerületi sztk-ban Boiskó Klára doktornőhöz járok. Orvosnak remek, tényleg ha valami gond van, már küld tovább.Viszont emberileg néha kicsit kivan, és nem mindig van jó kedvében. Sokszor van hangulatingadozása.
2018. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#3 biztos nincs rendesen kinyalva és/vagy megba**va! :D
2018. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a válaszod!!
2018. febr. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!